Firma Script -

Php Firma Script & Php Firma Sitesi

Firma Script

Ara 03, 2011 2 Comments

İnternet kullanıcılarının firmanıza ait tüm bilgilere rahatlıkla ulaşmasını hedefleyen esnek ve geliştirilebilir bir alt yapıya sahip içeriğinde (SMARTY) tema yapısı kullanılarak her firmaya özel birden fazla tasarım seçeneği sunabilen geniş kapsamlı bir tanıtım sitesidir.

Yeni Türk Ticaret Kanunu içeriğindeki tüm isteklere cevap verebilen ve diğer özellikleri ile de fazlasını sunabilen kullanışlı,görsel bir web ara yüzüdür.

Firma V.1.0 versiyonumuz içeriğinde aşağıdaki yazılı bilgileri rahatlıkla ekleyebilirsiniz.
•    Hakkımızda yazısı
•    Firma Bilgileri yazısı
•    Misyon ve Vizyon yazıları
•    Referanslar (Youtube,Vimeo video ve resim ekle bilme)
•    Firmanıza ait tüm ürünleri sınırsız kategori altında oluşturabilir. Ürüne ait geniş açıklamalar, resimler, video gibi medya içerikleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca ürüne ait PDF,DOC,EXCEL tarzı döküm anları da site ziyaretçilerinizin rahatlıkla indirmelerini sağlayabilirsiniz.
•    Firmanıza ait etkinlik, tanıtım ve çeşitli paylaşımlar için sitenize ait özel bir blog oluşturabilir. Sınırsız kategori içeriğinde firmanıza özel yazı ve makalelerinizi bu blog üzerinde yayınlayabilirsiniz. Yazılarınıza yorum alabilir ve çeşitli resimler ekleyebilirsiniz.
•    İletişim sayfanızda firma iletişim ve ulaşım bilgileri yanında Google MAP üzerinde firmanızın konumu gösterebilir. İletişim formu ile ziyaretçilerinizin size daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kimler Kullanabilir;

lokanta siteleri,nakliyat siteleri,tek ürünlük satış siteleri,çoklu ürünlük satış siteleri,kurumsal firma tanıtım siteleri,firma, ürün tanıtım siteleri,fotoğrafçılık siteleri,kişisel siteler,
haber ve duyuru yapmak istediğiniz siteler,web tasarım siteleri,web yazılım siteleri,tanıtım siteleri

Sistem hakkında demo ve detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz. Telefon: 0850 724 56 87

2 Responses ve “Firma Script”

  1. Cevapla abdulkadir says:

    sayfa şekli değişiyormu teması içeriği

Bir cevap Yazın