Ürünler

Fatura Takip ve Borç Takip Uygulaması (Android)

Ayların belli günlerinde hayatımızda önemli bir yeri olan ödemelerimizin takibini sağlayabileceğimiz. Son ödeme günleri gelen yada geçen doğalgaz,elektrik gibi elzem faturaların fatura takip ve kredi kartı borçlarının takvimlerini ısrarla bize hatırlatıp unutmamızın önüne geçen bir uygulama düşünün.

Devamı

Geçiş Kontrol Sistemleri

Aramalı Geçiş Kontrol Sistemi Çalışma Şekli Arama ile Geçiş Kontrol Cihazı dilediğiniz giriş noktalarında telefon araması ile kapı açılmasını sağlayabileceğiniz bir cihazdır.  Cihaz üzerinde bütünleşik bir GSM Modül barındırmaktadır. Ekstra bir telefon yada cihaza ihtiyaç duymaz. Kendisinde kayıtlı telefon numaralarından arama geldiğinde çıkış rölesini tetikleyerek kapı mekanızmanızın açılmasını sağlayabilirsiniz. Aramalı Geçiş Kontrol Sistemi Avantajları Arama […]

Devamı

Mobil Müşteri Takip Web Platformu

İnternet ortamında müşterilerinizin tahsilat ve siparişlerini,cari alacak ve vereceklerini mobil veya bilgisayarınızdan takip mi etmek istiyorsunuz? Hangi müşterinin ne  kadar alacağı var. Ne ürünleri sipariş vermiş. Tarihler arasındaki satış raporu gibi bir çok sorunuza cevap verebilecek Müşteri Takip v.1 versiyonu muz yayına geçmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız…

Devamı

Akıllı Ev Sistemleri (Smart Home Systems)

Hayatımıza giren akıllı telefonlardan sonra artık evlerimiz neden akıllı olmasın dedik ve bu konuda baya bir ilerleme katettik.  Artık android veya ios işletim sistemli bir telefon ile rahatlıkla iş yerinizin yada evinizin çeşitli donanımlarını rahatlıkla kontrol edebileceksiniz. İş yeriniz den çıkarken ışıkları açık mı unuttunuz? Evinize gelirken evinizi sıcak yada soğuk mu olmasını istiyorsunuz? Tam evinizden […]

Devamı

Uzaktan Kontrol Üniteleri

Uzaktan Kontrol Üniteleri günlük hayatınızda devamlı olarak aç/kapat tarzı yaptığınız çeşitli cihaz veya donanımları uzaktan Android,İos,Windows gibi işletim sistemlerinden rahatlıkla yapmanızı sağlayan röle kontrol üniteleridir.

Devamı

Termal Fatura Yazıcı ve Kontör Yazıcısı

Parça kontör ve Fatura ödemelerinde müşteri memnuniyeti ve güven ortamı sağlaması için müşterilerinize kontör satışlarında ve fatura ödemelerinde müşterilerinize dekont verebilirsiniz ve sadece 300TL+KDV ‘dir…

Devamı

Avea Telpa ve Mobiltel Gönderim Programı

Parça kontör siteleriniz den yaptığınız Avea gönderimlerin de Telpa ve Mobiltel firmalarından aldığınız üyelik hesapları üzerinden başında eleman tutmadan hatalı ve yanlış gönderim yapmadan gönderim yapmak isterseniz. Hemen Telpa Avea Gönderim veya Mobiltel Avea Gönderim programı almanız yeterlidir.

Devamı

Sms Programı

Müşterilerinize ve herkese kolay ve hızlıca sms göndermenizi sağlayabilecek toplu sms programı.

Devamı

Mobil Ödeme ve Sanal Pos Destekli E-Ticaret Sitesi

Türkiye e-ticaret altyapısına özel hazırlanan yönetim arabirimli mağazanızı AYNI GÜN AÇIN, hemen SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN. Lisansladığınız versiyon boyunca tüm güncel sürümleri ÜCRETSİZ alın.

Devamı

Gsm ve Gprs Modem

Kendi üretimimiz USB modem ile AT komutları göndererek çeşitli kontroller yapabilirsiniz.

Devamı

Online Yemek Sipariş Sitesi

Eğer sizde bir Online Yemek Sipariş Sitesi kurmak istiyorsanız. Doğru yerdesiniz demektir. Sizler için geliştirdiğimiz sistemi tanıyalım!

Devamı

Sms Script

Sistem sayesinde kendi başlıklı toplu sms scriptinize sahip olabilirsiniz. .Bu Sms Yazılımı (Sms script) sadece bir sms sitesi açmanızı sağlayan kodları içermektedir.

Devamı

Firma Script

İnternet kullanıcılarının firmanıza ait tüm bilgilere rahatlıkla ulaşmasını hedefleyen esnek ve geliştirilebilir bir alt yapıya sahip içeriğinde (SMARTY) tema yapısı kullanılarak her firmaya özel birden fazla tasarım seçeneği sunabilen geniş kapsamlı bir tanıtım sitesidir.

Devamı

Kntr 5.0 E-ticaret Script

Sistemimiz içinde Kredi Satış Ekranı + Sanal Pos Çözümleri + Fatura Sorgulama ve Tahsilat + E-Ticaret ve Adsl vb. Çeşitli Satış Platformaları Bulunamaktadır. Kntr 5.0 hakkında detaylı bilgi için blog alanını inceleyebilir veya bizler ile temasa geçebilirsiniz.

Devamı

Kntr 4.9 Parça Kontör Script

Kntr 4.7 Parça Kontör Sitesi ile bayilerinize parça kontör, parça kredi satışı yapabilmekle kalmayıp, Fatura Sorgulama, Fatura Tahsilatı, Adsl İşlemleri, Kampüs ve Hat İşlemleri,Sms İşlemleri,Sanal POS çözümleri,E-Ticaret çözümlerini gibi farklı alanlarda bir çok satış kanalı sunabiliyor.

Devamı